Author: i***r
Date:
Review: Excellent
顏色: 星光色
Price: HK$6,043.00
| Material | Aluminum Alloy |
| Model | Apple iPad Air 7 (2025) |
| Screen Resolution | 2360*1640 |
| Condition | New |
| Color | Purple |
| Screen Size | 11" |
| Operating System | iPadOS |
| CPU Brand | Apple |
| Power Supply | USB or other DC power connection |
| Battery Type | UN 3481 |
| Screen Size Range | 11" & Larger |
| Wireless Communication Technology | Wi-Fi |
| Cell Capacity | under 4000mAh |
| Network | 5G |
| SKU | se2408085978674368 |
Brand Name: Apple
Brand Page: https://m.shein.com.hk/Brands/Apple-sc-014441901.html
Quality: 4140979 people said the quality is very good!
Author: i***r
Date:
Review: Excellent
顏色: 星光色
Author: v***e
Date:
Review: Superb 😍 best quality .very satisfied 💗💗💗😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍
顏色: 紫色
Author: a***0
Date:
Review: I’ve been using it for a week, and when I reviewed it today, I felt it was really good. It turned out to be original. I want to buy another one for my son, so I’m waiting for a discount. I hope the seller will have a discount sale soon.
顏色: 星光色
Author: c***o
Date:
Review: very satisfied .
顏色: 星光色
Your payment at SHEIN is secured with global payment security certifications.
SHEIN does not share personal information about you with nonaffiliated third parties. All your information and privacy will not be compromised.